KROMLÜKS A.Ş.

K ROMLÜKS Türkiye'de yarım asra yakın tecrübesiyle endüstriyel mutfak, çamaşırhane ve soğutma sistemleri üreten ilk ve tek entegre tesise sahiptir. 25.000 m2 toplam alan 15.000 m2 kapalı alan üstünde 250 ye yakın kadrosu ile faaliyet gösteren fabrikamız; uzman mühendislerin tasarımları ile dünya markası olma yolunda önemli mesafeler katetmiştir. Tam teşekküllü hizmet veren kuruluşumuz fizibilite, projelendirme, imalat, lojistik, montaj ve satış sonrası teknik servis hizmetiyle sektöründe örnek bir kalite sistemine sahiptir. Bu sistemini almış olduğu uluslararası standartlara uygunluk belgeleri ile ispatlamıştır. (TSE, TSEK, TS-EN-ISO-9001:2000,GOST-R) Ülkemizin dört bir yanına Kromlüks imzasını atmış olan kuruluşumuz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetleri düzenlemektedir. Misyonumuz dünya piyasası ile rekabet edebilecek sistematik bir proses zinciri kurmak ve Türkiye'de atmış olduğumuz imzayı uluslararası piyasada da tescil ettirmektir. Yurt dışında bulunan temsilciliklerimizin de faaliyetlerini yakından takip eden KROMLÜKS müşteri odaklı bir sisteme sahiptir. Müşteri geri beslemeleri ile kaynaklarını arttıran kuruluşumuz piyasaya sınırsız alternatifler sunmaktadır. KROMLÜKS' te sonuç yüksek teknolojik ürün ve kaliteli hizmettir. KROMLÜKS bu sektördeki gidebileceğiniz garanti ve zamanında ürün teslimi ile tek adres olmaya devam edecektir.

Misyon ve Vizyonumuz

K romlüks Türkiye'de yarım asra yakın tecrübesiyle endüstriyel mutfak, çamaşırhane ve soğutma sistemleri üreten ilk ve tek entegre tesise sahiptir. Kromlüks' te sonuç yüksek teknolojik ürün ve kaliteli hizmettir. Kromlüks bu sektördeki gidebileceğiniz garanti ve zamanında ürün teslimi ile tek adres olmaya devam edecektir.

İnsan Kaynakları

Ü retilen her ürünün temelindeki en önemli güç insandır. Bu bilinç Kromlüks'ün ürettiği her bir ürüne eşsiz bir değer katmaktadır. Yarım asra yakın tecrübesiyle hizmet vermekte olan Kromlüks, bir dünya markası olma yolunda, önemli mesafeler katetmiştir. Kromlüks'te sonuç, yüksek teknolojiye sahip kaliteli ürün ve hizmetlerdir. Her geçen gün büyüyen ve Türkiye'nin alanında en önemli üretim tesisi Kromlüks siz nitelikli insanlara ihtiyaç duymaktadır. Birlikte üretmek için...

Sosyal Sorumluluk

K romlüks A.Ş. olarak, "İnsana saygı" ve "Sürekli İyileştirme" kavramlarını ile kendimizi geliştirirken, sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirmeye gayret ediyoruz. Amacımız, kurum kültürümüzde yer alan kurumsal sosyal sorumluluk ilkeleri çerçevesinde kamuoyunda farkındalık, bilinçlendirme ve fayda yaratmak. Sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktan, aynı zamanda toplumumuza fayda sağlayan sosyal çalışmalarımızı yürütmekten ötürü mutluluk duyuyoruz. Müşteri Memnuniyeti konusunda da liderliğimizi sürdürmeyi, Türkiye'deki Endüstriyel Mutfak, Endüstriyel Çamaşırhane ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri pazarında da tercih edilen lider marka olmayı hedefliyoruz.

Kalite Yönetim Sistemi

K romlüks A.Ş., başta Tüketici Güvenliği olmak üzere, Müşteri ve Tüketicilerimizin var olan ve olabilecek ihtiyaçlarını, beklentilerini doğru tespit edip, sürekli olarak bunların karşılanmasına odaklanır ve memnuniyetlerini sağlar. Kalite Yönetim Sistemimizin, Yönetim Kurulumuz ve tüm çalışanlarımızın katkılarıyla, sürekli iyileştirilmesi hedeflenerek; Standartlara uygun, Kaliteli ve Güvenli ürünler sağlanır. Hatalara zamanında ve sistemli müdahale edilir. Bir daha tekrar etmemesi için her kademede düzeltici ve önleyici faaliyetler yapılır. Ürünün tasarımından itibaren tüketiciye kadar uzanan zincirde yasalara ve Kromlüks A.Ş. kurallarına uyulur. Tüketici, müşteri, tedarikçi, çalışanlarımız ve ilgili kuruluşlar gerektiğinde doğru bir şekilde bilgilendirilir. Kalite Yönetim Sistemi ve Politikamız periyodik olarak gözden geçirilerek geliştirilir ve etkinliği artırılır. Eğitimli, bilinçli insan ve çağımızın teknolojisini takip eden alt yapı kaynaklarımız, Tüketici Güvenliği ve Kalite Politikamız doğrultusundaki hedeflerimize ulaşmamızda önemli katkı sağlar.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
tr Turkish
X